PROBLEM:

Dijital ürün geliştirme isteği olan, ancak ürününü nasıl satacağını bilmeyen yaratıcılar…

 • Türkiye’de reklam ve iletişim sektörü son yıllarda ciddi bir sıkışma yaşıyor.
 • Yaratıcı sektörlerde çalışan profesyoneller bu sıkışmadan en çok etkilenenler. Her gün sabah 9 akşam 6 mesai can sıkıcı ve verimsiz bir hal almaya başladı.
 • Binlerce yaratıcı, artık zamanını değil, ürettiği indirilebilir dijital ürünleri satmak istiyor. Metin yazarları e-kitap, tasarımcılar arayüz kiti, geliştiriciler tema, uzmanlar ise online eğitim üretmek istiyor. Motivasyon eksiğinin ana sebebi satış eforu ve endişesi.
 • PayPal’ın bile kullanılamadığı Türkiye’den dünyaya dijital indirilebilir ürün ihraç etmek neredeyse imkansız.
 • Birçok satış kanalı Amerika’da şirket kurmayı ya da satışları desteklemek için reklam yapmayı gerektiriyor. Bunların her biri yeni uzmanlık öğrenmeyi gerektiren ve zor işler olduğu için, yaratıcılarda çekince yaratıyor.

ÇÖZÜM:

Ürün geliştirme sürecini iyileştirmek + Verdiğin zamanın karşılığını almak

 • Komünite, yaratıcılara fikir bulma, dijital ürün geliştirme, kişisel marka oluşturma, müşteri ilişkileri ve alakalı birçok konuda, uzmanlar tarafından hazırlanmış toplamda 200 saatten fazla eğitim sunuyor.
 • Uzmanlar, topluluk sayfalarında aktif olarak yaratıcıların sorularını cevaplıyor ve yaratıcılara dijital ürün geliştirme serüveninde en baştan en sona kadar yardım ediyor.
 • Haftalık canlı yayınlarda uzmanlar topluluğun sorularını cevaplıyor, yaratıcıların yeni uzmanlıklar ve yetenekler kazanmasına yardım ediyor.
 • Katma Değer Fonu, yaratıcıları ürün geliştirme konusunda maddi olarak destekliyor, ürünlerinin satışı için platform ve operasyon sağlıyor. Bu sayede yaratıcılar, ürettikleri ürünü satmak zorunda kalmıyor.

KOMÜNİTE, YARATICILAR İÇİNDİR

Kapımız, dijital ürün üretmek isteyen herkese açık. E-kitap yazın, tasarım şablonu üretin, online eğitim programı hazırlayın, Shopify teması kodlayın, podcast kaydedin, stok fotoğraf çekin… Kısacası “indirilebilir dijital ürünler” üretin. Fikir bulmadan ürün geliştirmeye, kendi kişisel markanızı oluşturmadan satış operasyonuna kadar sizin yanınızdayız.

SİZ KAZANIRSANIZ, BİZ DE KAZANIRIZ.

Katma Değer Fonu‘ndan yatırım alan tüm yaratıcılar, ürettiğiniz dijital ürünlerin tüm reklam ve satış operasyonunu biz yönetiriz ve eğer ürününüzü satabilirsek, önce siz kazanırsınız, sonra biz kazanırız. Siz sadece uzmanlığınızı konuşturun, biz size harcadığınız zamanın karşılığını verelim ve sonra da satışa başlayalım.

Zamanı ölçeklemek mümkün değil. Komünite ile katma değerli ürünler üretmeye başlayın.

KOMÜNİTE NEDİR?

Katma değerli dijital ürünler geliştirme topluluğu, zamanını satan insanları ürününü satan insanlara dönüştürmek için kurulmuş bir eğitim kanalı ve topluluktur. Topluluğa üye olarak onlarca farklı konuda, uzmanlar tarafından hazırlanmış eğitimlere ücretsiz erişimin yanında, üyelere özel Circle grubuna katılmaya hak kazanırsınız.

Bir şey yapmayı öğrenin. Herhangi bir şey.

Üretmek çok önemli. Bir blog yazısı, YouTube videosu, eğitim içeriği, tasarım dosyası, kodlanmış bir tema, ya da yaptığınız bir araştırmanın AirTable dosyası… Üreten insanları takip etmek de en az üretmek kadar önemli. Onların nasıl para kazandıklarını, nasıl çalıştıklarını, neler yaptıklarını bilmek, takip etmek ve onlardan öğrenmek ve onlarla tanışmak, size de öğretecek ve sizi motive edecektir.

Ne yapmak istediğinizi bulun

Aynı anda hem çalışıp hem de katma değerli indirilebilir dijital ürünler geliştirmek istiyor olabilirsiniz. Ancak nasıl bir ürün geliştireceğinizi bilmiyorsunuz diyelim. Bir geri bildirim topluluğunda yer almak ve geliştirmek istediğiniz ürünle ilgili diğer yaratıcıların fikirlerini dinlemek, sizi daha da motive edecektir. Ürettiğiniz içerikleri düzenli olarak diğer üreticilere sunmak, daha hızlı komünite oluşturmanızı ve kazanç elde etmenizi sağlar.

Yatırım fonu ile zamanınızın karşılığını alın

Bize yalan söylediler!

Okul hayatımızda ilerlerken, ailemiz ve öğretmenlerimiz bizi geleneksel kariyer yollarına yöneltti ve her ay düzenli olarak maaş alarak hayatımıza devam etmemizin tek yol olduğuna inandırdı. Ofise erken git, geç saatlere kadar çalış, hatta haftasonları bile çalış, yılda bir defa zam al ve hayatına devam et. Yeterince iyi çalışırsan 65 yaşına geldiğinde emekli olursun.

Bu yaşam sistemini kim icat ettiyse, toplumun en büyük aldatmacasına imza atmış olabilir. Zaman, sahip olduğumuz en önemli para birimidir. Dünyadaki tüm paraları bir araya getirseniz, zamanı satın alamazsınız.

Geliriniz zamanınızla sınırlı olmasın

Zamanınızı satıyorsanız geliriniz limitlidir. Çünkü 24 saatle sınırlı olan bir günün maksimum 8 saati çalışmaya odaklanabiliyoruz. 8 saat uyku, 2 saat işe gidiş geliş, yemek, kişisel temizlik, dinlenme ve sosyalleşmeye ayırdığımız zamanlar biriktiğinde, tam anlamıyla bir kısırdöngü ile zaman geçiyor. Saatte 20 TL veya 120 TL’ye çalışıyor olabilirsiniz, ancak en büyük sınırınız halen zaman.

BİR DEFA YAP, HEP SAT!

 • Spesifik bir uzmanlığınız varsa,
 • Müşterileriniz için dijital ürünler üretiyorsanız,
 • Kazancın efora bağlı olduğunu biliyorsanız,

Türkiye’nin en yetenekli yaratıcılarının bir araya geldiği Komünite’ye katılın!

10 saat çalışıp 10 saatlik gelir elde etmek yerine, 10 saat çalışıp 1.000 saatlik gelir elde etmeyi herkes ister, bunun da yolu sürekli eğitim ve topluluk öğreniminden geçiyor. Katma değerli dijital ürünler geliştirme topluluğu, size bu konuda yardım ediyor.

Türkiye’nin en yetenekli yaratıcıları bir araya gelip, fikirlerini ve kariyerlerini dünya standartlarında bir komünitenin yardımıyla bir adım ileriye götürmeye çalışıyor.

Yeni disiplinler öğrenerek kariyerinizi ileriye götürmek, fikirlerinizi hayata geçirip büyütmek ve yaşam boyu arkadaşlar edinmek istiyorsanız Komünite tam size göre.

Komünite’ye üye olduğunuzda:

 • Tüm eğitim içeriklerine,
 • “Ürün Geliştirme Rehberi” kitabına,
 • Circle topluluğu erişimine,
 • Tüm dökümanlara,
 • Haftalık canlı yayınlara,
 • Katma Değer Fonu’na başvurma hakkına,
 • Fatih Güner ile 30 dakika “Yaratıcı Koçluğu” görüşmesine,

sahip olursunuz.

KOMÜNİTE’YE KATILIN

Üyelik ücreti yıllık 600 TL olarak belirlenmiştir.

Komünite, sunduğu eğitimler, birlikte çalıştığı uzmanlar, sunduğu topluluk öğrenimi fırsatı, üyelerine sağladığı her türlü içerik ve indirimlerden dolayı sadece yıllık olarak ücretlendirilmektedir.