Komünite ― Bir def yap, hep sat!

BİR DEFA YAP, HEP SAT!

Zamanı ölçeklemek mümkün değil. Katma değerli ürünler üretmeye başlayın.

Komünite, zamanını satan insanları katma değerli ürününü satan insanlara dönüştürmek için kurulmuş bir eğitim kanalı ve topluluktur. Topluluğa üye olarak onlarca farklı konuda uzmanlar tarafından hazırlanmış eğitimlere ücretsiz erişimin yanında, üyelere özel Circle grubuna katılmaya hak kazanırsınız.

  Tasarımcılar için

  Tasarımcılar

  Yazarlar için

  Yazarlar

  Geliştiriciler için

  Geliştiriciler

  Eğitmenler için

  Yaratıcılar

  Ürün geliştirin

  Tasarım ürünlerinden e-kitaplara, Airtable tablolarından SaaS projelerine, online eğitimlerden iniş sayfalarının inceliklerine, katma değerli ürün geliştirme eğitimlerini inceleyin!

  Kendinizi geliştirin

  Hızın performans ölçütü haline geldiği bir dünyada, katma değerli ürünler geliştirme topluluğu size hem öğretir hem de öğrenmeyi öğretir.

  Topluluktan faydalanın

  10 saat çalışıp 10 saatlik gelir elde etmek yerine, 10 saat çalışıp 1.000 saatlik gelir elde etmeyi herkes ister. Bunun yolu sürekli eğitim ve topluluk öğreniminden geçiyor.

  Uzmanlardan öğrenin

  Ürün geliştirme, tasarım, kodlama ve pazarlama gibi konularda uzmanlara ulaşmak her zaman kolay değil. Toplulukta yer alan uzmanlar, düzenli ve sürekli katılımcıların sorularını cevaplıyor.

  Etkinliklere katılın

  Sizinle benzer yeteneklere sahip olan diğer profesyonellerle, özel temalar etrafında workshoplar, soru-cevap etkinlikleri ve sunumlar, topluluğun sunduğu fırsatlardan biri.

  Özel teklifleri kazanın

  Topluluğa katıldığınızda, iş ortaklarımızın sunduğu en verimli mobil uygulamalar ve web araçlarında indirimler, hediyeler ve daha bir çok fırsata sahip olursunuz.

  Komünite: Aklınızla kazanın, zamanınızla değil
  Komünite: Aklınızla kazanın, zamanınızla değil

  Bugün dünyanın dört bir yanında tasarımcılar, eğitmenler, geliştiriciler, müzisyenler ve bir çok meslek grubundan profesyoneller “ürünleştirme” yöntemleri ve teknikleri ile, eforlarını katma değerli bir şekilde satma yolunu seçiyorlar. Zamanını ve mesleğini ürünleştirmeyenler ise, aylık maaşları karşılığında zamanlarını satmaya devam ediyor.

  KATMA DEĞER FONU

  Katma Değer Fonu, yaratıcı sektörlerde çalışan profesyoneller için bir mikro yatırım fonudur.

  Bir reklam ajansında, dijital ajansta, markada ya da serbest çalışıyor olabilirsiniz. Uzman olduğunuz konuda ürün üretmeniz kolay, peki, pazarlama, satış ve satışa odaklı diğer tüm çalışmaları yapmayı biliyor musunuz? Bu çalışmaları yapacak zamanınız var mı? Diyelim ki üretim süreciniz 20 gün sürdü ve 100 saatinizi aldı. Peki, bu çalışmanızın karşılığını ne kadar zamanda alacaksınız?

  Katma Değer Fonu, aynen girişim fonlarında olduğu gibi, size ve katma değerli ürününüze yatırım yapar ve bu sayede zamanınızın karşılığını henüz üretimde iken alırsınız. Ürünü teslim ettiğinizde, ürünün tüm pazarlama ve satış faaliyetlerindeki sorumluluğu biz alırız, ürünün satışı yapıldıkça, her ay sonu hesabınıza kazancınızı yatırırız. Siz sadece üretmeye odaklanırsınız, ürünlerinizin sayısı arttıkça geliriniz artar ve üretmekten başka hiçbir şeyle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

  Bir defa yap, hep sat!

  KOMÜNİTE NE SAĞLAR?

  Komünite, zamanınızı kaldıraç haline getirmenizi ve katma değerli kazanmanızı sağlar. Bunu üç şekilde yapar:

  • Eğitim sağlar. Komünite’de uzmanlar tarafından hazırlanmış eğitim programları yer alır. Circle grubumuzda sorduğunuz tüm sorulara aynı uzmanlar cevap verir ve topluluk öğreniminden faydalanırsınız. Ürün geliştirme serüveninizde motivasyon kazanırsınız ve ürün geliştirmeye devam edersiniz.
  • Topluluk sağlar. Katma değerli ürün geliştirme yolculuğuna başlayan yaratıcılar öğrenmeye, büyümeye ve sorular sorup cevaplar almaya ihtiyaç duyar. Komünite’ye üye olduğunuzda topluluk öğreniminin avantajlarından faydalanabileceğiniz Circle grubumuza da üye olursunuz.
  • Fon sağlar. Komünite’nin Katma Değer Fonu’ndan fon almaya hak kazanırsanız, ürün geliştirmek için harcadığınız zamanın karşılığını alırsınız. Katma değerli ürününüz ortaya çıktığında, satış yapmakla ya da satış kanalı geliştirmekle uğraşmazsınız. Ürününüzün tüm pazarlama ve satış operasyonunu yönetiriz, ay sonlarında hesabınıza ürün gelirinizi şeffaf bir şekilde yatırırız ve siz sadece uzmanlığınızı kullanarak ürün geliştirmekle uğraşırsınız.
  • Dağıtım sağlar. Yaratıcı sektörlerde çalışan profesyonellerin, katma değerli ürün geliştirme sürecinde en büyük engelleri, satış ve pazarlama konusunda olur. İniş sayfaları geliştirmek, platform komisyonları arasında kaybolmak, ödeme araçlarına erişmek, ürününüz için satış kanalı geliştirmek gibi konularla uğraşmadan, tüm satış sürecinizi üstleniriz. Size sadece her ay gelirinizi beklemek kalır.

  Türkiye’nin en yetenekli yaratıcıları bir araya geliyor!

  Türkiye’nin en yetenekli yaratıcıları bir araya gelip, fikirlerini ve kariyerlerini dünya standartlarında bir komünitenin yardımıyla bir adım ileriye götürmeye çalışıyor. Dünyayı değiştirmeye çalışmıyoruz. İnsanların kullanabileceği, faydalanabileceği, okuyabileceği, öğrenebileceği ürünler yapmaya çalışıyoruz.

  Yeni disiplinler öğrenerek kariyerinizi ileriye götürmek, katma değerli ürünlerinizi hayata geçirip büyütmek ve yaşam boyu arkadaşlar edinmek istiyorsanız Komünite tam size göre.

  BİR DEFA YAP, HEP SAT!

  • Spesifik bir uzmanlığınız varsa,
  • Müşterileriniz için dijital ürünler üretiyorsanız,
  • Kazancın efora bağlı olduğunu biliyorsanız,

  Türkiye’nin en yetenekli yaratıcılarının bir araya geldiği Komünite’ye katılın!

  10 saat çalışıp 10 saatlik gelir elde etmek yerine, 10 saat çalışıp 1.000 saatlik gelir elde etmeyi herkes ister, bunun da yolu sürekli eğitim ve topluluk öğreniminden geçiyor. Katma değerli dijital ürünler geliştirme topluluğu, size bu konuda yardım ediyor.

  Türkiye’nin en yetenekli yaratıcıları bir araya gelip, fikirlerini ve kariyerlerini dünya standartlarında bir komünitenin yardımıyla bir adım ileriye götürmeye çalışıyor.

  Yeni disiplinler öğrenerek kariyerinizi ileriye götürmek, fikirlerinizi hayata geçirip büyütmek ve yaşam boyu arkadaşlar edinmek istiyorsanız Komünite tam size göre.

  Komünite’ye üye olduğunuzda:

  • Tüm eğitim içeriklerine,
  • “Ürün Geliştirme Rehberi” kitabına,
  • Circle topluluğu erişimine,
  • Tüm dökümanlara,
  • Haftalık canlı yayınlara,
  • Katma Değer Fonu’na başvurma hakkına,
  • Fatih Güner ile 30 dakika “Yaratıcı Koçluğu” görüşmesine,

  sahip olursunuz.

   E-posta listesine kayıt olduğunuzda, Komünite kayıtları açılmadan 24 saat önce haberdar olacaksınız.

   Komünite ― Dijital ürünler geliştirme topluluğu

   Zamanı ölçeklemek mümkün değil. Katma değerli çalışmaya başlayın. Meraklı insanlar topluluğuna katılın ve ürün geliştirme serüvenine hemen başlayın.