TOPLULUK ÖĞRENİMİNDEN FAYDALANIN

Meraklı insanlar topluluğuna katılın ve ürün geliştirme serüvenine hemen başlayın.

Ürün geliştirme yolculuğuna başlayan yaratıcılar öğrenmeye, büyümeye ve sorular sorup cevaplar almaya ihtiyaç duyar. Topluluk öğreniminin avantajlarından faydalanabileceğiniz Circle grubumuza üye olacaksınız.

topluluk.komunite.com.tr ⟶ (Eğer üye iseniz)

 • Uzmanlardan Öğrenin: Ürün geliştirme, tasarım, kodlama ve pazarlama gibi konularda uzmanlara ulaşmak her zaman kolay değil. Toplulukta yer alan uzman yaratıcılar, düzenli ve sürekli olarak katılımcıların sorularını cevaplıyor.
 • Etkinliklere Katılın: Sizinle benzer yeteneklere sahip olan diğer profesyonellerle, özel temalar etrafında workshoplar, soru-cevap etkinlikleri ve sunumlar, topluluğun sunduğu fırsatlardan biri.
Komünite -- Circle Yaratıcı Topluluğu
Şans ve çalışmanın arasındaki fark

Ürün Geliştirme Eğitimleri

Tamamı uzman yaratıcılar tarafından hazırlanmış dijital ürün geliştirme, video düzenleme, dijital pazarlama ve tasarım eğitimlerinin tamamına sahip olacaksınız.

Gereksiz vakit harcamak

Circle Topluluğu

Ürün geliştirme yolculuğuna başlayan herkes öğrenmeye, büyümeye ve sorular sorup cevaplar almaya ihtiyaç duyar. Topluluk öğreniminin avantajlarından faydalanabileceğiniz Circle grubumuza üye olacaksınız.

Sormak, beklemekten iyidir

Canlı Yayınlar

Sadece topluluk üyelerine özel yapılan ve konusunun uzmanı tarafından verilen haftalık canlı eğitim ve workshoplara kaılma hakkı kazanacaksınız.

Türkiye’de onbinlerce profesyonel yaratıcı yeni yetenekler kazanmak ve öğrenmek için internete dönüyor. Online eğitimler ise topluluk eksikliği ve disiplin bazlı etkileşimlerden faydalanmadığı için tam anlamıyla kapsayıcı bir eğitim deneyimi sunamıyor. Komünite, bu karışımı etkileşim, yüksek kaliteli içerik, topluluk öğrenimi ve fonlama sayesinde yepyeni bir noktaya taşıyor. Yeni disiplinler öğrenmeye çalışmadan, yani odağınızı dağıtmadan, uzmanlığınızı belirginleştirmeye çalışıyoruz.

Eğitim 1.0: Görerek öğrenin

Tamamen eğitim içeriği tabanlı Udemy gibi platformlar artık profesyonelleri tatmin etmiyor. Sadece tüketmek amaçlı video içeriklerin internete belli bir müfredatla yüklenmesi, bağlam ve keşfedilebilirlik katıyor olabilir, ancak yeterli değil.

Eğitim 2.0: Yaparak öğrenin

İçerik ile araçların bir araya geldiği Codecademy gibi dikey eğitim kanalları, hedefe odaklı bir fonksiyon taşıyor. Öğrenciler, o eğitimi üreten kişiye sorular sorabiliyor, ancak bu yine de bir topluluk oluşmasını sağlamıyor, o yüzden de kişinin motivasyonu kilit önem taşıyor.

Eğitim 3.0: Birlikte öğrenin

Aynen üniversite gibi bir sosyal deneyimi içerisinde barındıran bu modelde, yeni bir yetenek kazanmak bir sosyal bakış açısı haline geliyor. Dünyaya olan bakışımızı değiştiriyor. Eğitim teknolojilerinin büyük kısmının yetersiz kaldığı ana konu, eğitimin fonksiyonel bir hale gelmesi iken; Eğitim 3.0, profesyonellerin kendi uzmanlıkları konularında dikey bir konsantrasyon kazanması oluyor. Bu sayede ortaya Komünite çıkıyor.

Online eğitimlere olan ilgi hiç bu kadar yüksek olmamıştı. Yeni yetenekler kazanmak ya da yeteneğini geliştirmek artık bir gereklilik haline geldi ve global bir rekabet piyasası oluştu. Komünite, tutku ekonomisinin kalbine, sadece eğitimlerden para kazanmak için değil, aynı zamanda topluluğu için para kazandırmak amacı taşıyor.

BİR DEFA YAP, HEP SAT!

 • Spesifik bir uzmanlığınız varsa,
 • Müşterileriniz için dijital ürünler üretiyorsanız,
 • Kazancın efora bağlı olduğunu biliyorsanız,

Türkiye’nin en yetenekli yaratıcılarının bir araya geldiği Komünite’ye katılın!

10 saat çalışıp 10 saatlik gelir elde etmek yerine, 10 saat çalışıp 1.000 saatlik gelir elde etmeyi herkes ister, bunun da yolu sürekli eğitim ve topluluk öğreniminden geçiyor. Katma değerli dijital ürünler geliştirme topluluğu, size bu konuda yardım ediyor.

Türkiye’nin en yetenekli yaratıcıları bir araya gelip, fikirlerini ve kariyerlerini dünya standartlarında bir komünitenin yardımıyla bir adım ileriye götürmeye çalışıyor.

Yeni disiplinler öğrenerek kariyerinizi ileriye götürmek, fikirlerinizi hayata geçirip büyütmek ve yaşam boyu arkadaşlar edinmek istiyorsanız Komünite tam size göre.

Komünite’ye üye olduğunuzda:

 • Tüm eğitim içeriklerine,
 • “Ürün Geliştirme Rehberi” kitabına,
 • Circle topluluğu erişimine,
 • Tüm dökümanlara,
 • Haftalık canlı yayınlara,
 • Katma Değer Fonu’na başvurma hakkına,
 • Fatih Güner ile 30 dakika “Yaratıcı Koçluğu” görüşmesine,

sahip olursunuz.

KOMÜNİTE’YE KATILIN

Üyelik ücreti yıllık 600 TL olarak belirlenmiştir.

Komünite, sunduğu eğitimler, birlikte çalıştığı uzmanlar, sunduğu topluluk öğrenimi fırsatı, üyelerine sağladığı her türlü içerik ve indirimlerden dolayı sadece yıllık olarak ücretlendirilmektedir.