BİR KERE YAP, HEP SAT!

Katma Değer Fonu, yaratıcı sektörlerde çalışan profesyoneller için bir mikro yatırım fonudur.

Komünite, e-kitap, web şablonları, online eğitim programları gibi her türlü dijital ürünün hayata geçmesini sağlamaya çalışır. Yaratıcı profesyonelleri yatırım fonu, topluluk öğrenimi, eğitimler ve uzmanlara erişim ile beslemeye çalışır.

Katma Değer Fonu ile birlikte topluluk:

 • Sizi dijital ürünler üretmeniz için motive eder,
 • Uzmanlar tarafından verilen eğitimlerle ürününüzü geliştirmenizi sağlar,
 • Yaratıcı yatırım fonu sayesinde, harcadığınız zamanın karşılığını almanızı sağlar,
 • Satış ve pazarlama faaliyetlerine karışmadan sadece ürünlerinize odaklanırsınız,
 • Ürün gelirlerini her ayın sonunda banka hesabınızda bulursunuz.

Detaylar için aşağıdaki videoyu izleyin.

SİZ ÜRETİN, BİZ FONLAYALIM

Bir reklam ajansında, dijital ajansta, markada ya da serbest çalışıyor olabilirsiniz. Uzman olduğunuz konuda ürün üretmeniz kolay, peki, pazarlama, satış ve satışa odaklı diğer tüm çalışmaları yapmayı biliyor musunuz? Bu çalışmaları yapacak zamanınız var mı? Diyelim ki üretim süreciniz 20 gün sürdü ve 100 saatinizi aldı. Peki, bu çalışmanızın karşılığını ne kadar zamanda alacaksınız?

Katma Değer Fonu, aynen girişim fonlarında olduğu gibi, size ve ürününüze yatırım fonu ile yatırım yapar ve bu sayede zamanınızın karşılığını henüz üretimde iken alırsınız. Ürünü teslim ettiğinizde, ürünün tüm pazarlama ve satış faaliyetlerindeki sorumluluğu biz alırız, ürünün satışı yapıldıkça, her ay sonu hesabınıza kazancınızı yatırırız. Siz sadece üretmeye odaklanırsınız, ürünlerinizin sayısı arttıkça geliriniz artar ve üretmekten başka hiçbir şeyle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Yatırım fonu ile zamanınızın karşılığını alın

NASIL ÇALIŞIR?

Katma Değer Fonu, ürünlerinize, aynen girişim sermayesi yatırım fonunun bir girişime ortak olduğu gibi ortak olur.

Fon Başvurusu

Özgeçmişinize ve uzmanlıklarınıza göre, ortaya koymak istediğiniz dijital ürün tipi ile ilgili yatırım fonu başvurunuzu yaparsınız. Bu ürün tipi e-kitap, online eğitim programı, tasarım şablonu, ikon seti, web şablonu, kodlanmış setler, Figma/Sketch dosyaları ve daha birçok farklı konuda dijital ürün olabilir.

Hazırlık Dökümanı

Başvurunuz sonucunda eğer üretmek istediğiniz ürünle uzmanlığınız tutuyorsa, Fon’un size sağlayacağı hazırlık dökümanını doldurmanız ve üretmek istediğiniz dijital ürün ile ilgili tüm detayları sağlamanız gerekmektedir.

Başvuru Onayı

Hazırlık dökümanınız eksiksiz ise ve başvurunuz kabul edilirse, Katma Değer Fonu’ndan, üretmek istediğiniz ürünle ilgili fon almaya hak kazanırsınız. Farklı ürünlere, farklı şekillerde yatırım yapıyoruz ve yatırım miktarının yarısını ürünün %25’ini bitirdiğinizde, diğer yarısını ise üretim süreciniz bittiğinde hesabınıza yatırıyoruz.

Satış Süreci

Katma Değer Fonu, ürününüzü pazaryerlerinde ve içerik platformlarında, Facebook, Google ve Amazon reklamları gibi reklam teknolojilerini kullanarak pazarlar ve satar. Ürün fiyatının %15’ini geçmeyecek şekilde planlanan kaldıraçlı reklamları sürekli takip eder ve performans iyileştirmesi yapar. Katma Değer Fonu ürününüz için iniş sayfaları tasarlar, tüm global ödeme altyapılarını kullanır ve satış rakamlarını yükseltmeye çalışır.

Düzenli Ödemeler

Bundan sonra ise size sadece aylık satış miktarına göre yatırım fonu tarafından hesabınıza yatırılacak olan geliri beklemek kalıyor. Bu esnada yeni dijital ürünler üretmek size kalmış. Ne kadar fazla dijital ürün üretirseniz, o kadar fazla fon alırsınız.

Yatırım fonu ile gelirinizi yükseltin

KOMÜNİTE NE SAĞLIYOR?

Komünite, zamanınızı kaldıraç haline getirmenizi ve katma değerli kazanmanızı sağlar. Bunu üç şekilde yapar:

 • Fon sağlar. Komünite’nin yaratıcı yatırım fonundan fon almaya hak kazanırsanız, ürün geliştirmek için harcadığınız zamanın karşılığını alırsınız. Ürününüz ortaya çıktığında, satış yapmakla ya da satış kanalı geliştirmekle uğraşmazsınız. Ürününüzün tüm pazarlama ve satış operasyonunu yönetiriz, ay sonlarında hesabınıza ürün gelirinizi şeffaf bir şekilde yatırırız ve siz sadece uzmanlığınızı kullanarak ürün geliştirmekle uğraşırsınız.
 • Eğitim sağlar. Komünite’de uzmanlar tarafından hazırlanmış eğitim programları yer alır. Circle grubumuzda sorduğunuz tüm sorulara aynı uzmanlar cevap verir ve topluluk öğreniminden faydalanırsınız. Ürün geliştirme serüveninizde motivasyon kazanırsınız ve ürün geliştirmeye devam edersiniz.
 • Dağıtım sağlar. Yaratıcı sektörlerde çalışan profesyonellerin, ürün geliştirme sürecinde en büyük engelleri, satış ve pazarlama konusunda olur. İniş sayfaları geliştirmek, platform komisyonları arasında kaybolmak, ödeme araçlarına erişmek, ürününüz için satış kanalı geliştirmek gibi konularla uğraşmadan, tüm satış sürecinizi üstleniriz. Size sadece her ay gelirinizi beklemek kalır.

BİR DEFA YAP, HEP SAT!

 • Spesifik bir uzmanlığınız varsa,
 • Müşterileriniz için dijital ürünler üretiyorsanız,
 • Kazancın efora bağlı olduğunu biliyorsanız,

Türkiye’nin en yetenekli yaratıcılarının bir araya geldiği Komünite’ye katılın!

10 saat çalışıp 10 saatlik gelir elde etmek yerine, 10 saat çalışıp 1.000 saatlik gelir elde etmeyi herkes ister, bunun da yolu sürekli eğitim ve topluluk öğreniminden geçiyor. Katma değerli dijital ürünler geliştirme topluluğu, size bu konuda yardım ediyor.

Türkiye’nin en yetenekli yaratıcıları bir araya gelip, fikirlerini ve kariyerlerini dünya standartlarında bir komünitenin yardımıyla bir adım ileriye götürmeye çalışıyor.

Yeni disiplinler öğrenerek kariyerinizi ileriye götürmek, fikirlerinizi hayata geçirip büyütmek ve yaşam boyu arkadaşlar edinmek istiyorsanız Komünite tam size göre.

Komünite’ye üye olduğunuzda:

 • Tüm eğitim içeriklerine,
 • “Ürün Geliştirme Rehberi” kitabına,
 • Circle topluluğu erişimine,
 • Tüm dökümanlara,
 • Haftalık canlı yayınlara,
 • Katma Değer Fonu’na başvurma hakkına,
 • Fatih Güner ile 30 dakika “Yaratıcı Koçluğu” görüşmesine,

sahip olursunuz.

KOMÜNİTE’YE KATILIN

Üyelik ücreti yıllık 600 TL olarak belirlenmiştir.

Komünite, sunduğu eğitimler, birlikte çalıştığı uzmanlar, sunduğu topluluk öğrenimi fırsatı, üyelerine sağladığı her türlü içerik ve indirimlerden dolayı sadece yıllık olarak ücretlendirilmektedir.