SORULARINIZ MI VAR?

Türkiye’nin en yetenekli girişimci yaratıcılarının bir araya geldiği Komünite’ye katılın!

Girişimci yaratıcılar, daha kısa zamanlarda daha fazla ürün üretirler. Üretme ihtiyacı, onları yeni disiplinler öğrenmeye ve diğer yaratıcıların uzmanlıklarından faydalanmaya iter. Komünite, bilerek ve isteyerek yaratıcıları girişimci ruh sahibi olmaları konusunda motive eder.

Bize ulaşın

Eğitim içerikleri, Circle topluluğu, Katma Değer Fonu, eğitmenler, eğitimler ve diğer tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.
  E-posta ile ulaşmak isteyenler: hey@komunite.com.tr

  Komünite: @twitter @instagram

  Komünite Metodu

  Komünite, modern bir eğitim kurumu inşa etmeye çalışır. Topluluk öğrenimini merkezine alan yaklaşımımız ile dünya standartlarında girişimci yaratıcıları bir araya getirip, onların kendi aralarında iletişim kurmasını sağlarız. Ürettiğiniz her yeni ürünle iletişim ağınız gelişir, dokunduğunuz insanların sayısı artar ve kariyerinize güç katarsınız.

  Komünite deneyiminin temel taşları:

  Derin dostluklar:
  Komünite’ye katılan profesyonellere sağladığımız eğitim ve fonlama ile, topluluk öğrenimi çerçevesinde derin kişisel ilişkiler sağlarız.

  Eşsiz eğitimler:
  Komünite’de öğrenmek ve paylaşmak, yanında sınırsız fırsatlar getirir. Uzman eğitmenlere ve konuşmacılara erişirsiniz, ofis saatlerinde sorularınıza cevaplar alırsınız, ürün hackathonlarına katılırsınız ve özenle seçilmiş eğitim içeriklerine sınırsız erişim sağlarsınız.

  Kültür:
  Komünite’de yer alan herkesin kültürü, fikirleri, düşünceleri ve yaşam deneyimleri farklıdır. Bu farklılıklar sayesinde devrimsel fikirler bulma, katılımcı çözümler sunma ve sonsuz büyüme fırsatları yakalarsınız.

  Türkiye’nin en yetenekli girişimci yaratıcılarının bir araya geldiği Komünite’ye katılın!